Brwi permanentne Warszawa

Nasz salon kosmetyczny oferuje usługi w zakresie brwi permanentne Warszawa. Podczas zabiegu za pomocą igły zostaje wprowadzony barwnik w skórę, którego celem jest poprawienie wyglądu. Stosujemy cztery podstawowe metody, do których należą między innymi:

  • metoda pudru – polega na uzyskaniu pudrowego wyglądu zamiast klasycznego wyglądu włosów. Dzięki tej metodzie brwi są delikatniejsze,
  • metoda ombre – technika ta tworzy delikatny cieniowy wygląd ołówka do brwi,
  • metoda piórkowa (microblading) – metoda polega na symulacji pojedynczego pociągnięcia włosów. Dzięki czemu wyglądają naturalnie,
  • metoda cieniowania – polega na wykonaniu rysunku, którego celem jest spowodowanie cieni pod włosami.

Przed wykonaniem brwi permanentne Warszawa zaleca się unikania ekspozycji promieni słonecznych oraz spożywania leków które rozrzedzają krew. 

Brwi permanentne warszawa

Zalety i przeciwwskazania zabiegu

Zalety makijażu brwi permanentne Warszawa, to naturalność aplikowanych barwników, kilkuletnie efekty oraz wyrównanie konturów brwi. Jak wiadomo nie każdy może podjąć się zabiegu  brwi permanentne Warszawa, ponieważ nie pozwalają na to choroby nowotworowe, ciąża, cukrzyca, osoby chorujące łuszczycę lub są nosicielami HCV lub HIV. Wtedy zabieg nie może zostać przeprowadzony. 

W celu umówienia się na brwi permanentne Warszawa, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez naszą stronę internetową. Istnieje możliwość również odwiedzenia salonu i wybranie dogodnego terminu.