Czym odznacza się i do czego służy świecąca kostka brukowa?

Świecąca kostka brukowa to nowatorskie rozwiązanie dla ludzi poszukujących niezwykłości i niepowtarzalności. Kostka led jest innym wyjściem w porównaniu do klasycznej kostki brukowej. Jej innowacja oraz nowoczesność polega głównie na tym, że promieniuje i mieni się w różnorodnych barwach, dzięki czemu możemy wyłożyć sobie podjazd do garażu i wjeżdżać do niego bezpieczniej. Możemy też upiększyć ogród, by stale wyglądał wspaniale i zatrzymywał spojrzenie przechodniów, osób odwiedzających lub też sąsiadów.

Zalety jakie posiada kostka brukowa świecąca

Na czym właściwie polega zjawisko świecącej kostki? Zasadniczo na jej niepowtarzalnym wyglądzie i prezencji po zmierzchu, czego zwykłej kostce brakuje. Na polskim rynku kostka brukowa świecąca jest nową ciekawostką zadziwiającą znaczną część populacji. To postępowe rozwiązanie nie tylko fantastycznie prezentujące się, ale również polepszające nasze bezpieczeństwo po zmroku. Idealnie sprawdza się ona w oświetlaniu drogi dojazdowej, obszaru brukowego, miejsca postojowego, tarasu, alejek oraz chodników dla pieszych. Ułatwi nam to jeżdżenie nocą, a co więcej zachwyci nadwyczajnym designem. Toteż jeżeli rozważamy, czy warto zamienić kostkę brukową typową na tę świecącą, odpowiedź jest ewidentna, najlepszym rozwiązaniem jest kontaminacja jednego i drugiego dla uzyskania bajecznego wręcz rezultatu.

Świecąca kostka brukowa


Bez wątpienia każdy z nas rozważa, jaka jest żywotność takiej nowatorskiej kostki i w jaki sposób jest ona zasilana? A więc kostka taka swoją trwałość szacuje na mniej więcej 10 – 15 lat i jest ona podłączona pod stałe zasilanie 1,44W na kostkę, do działania wymagany jest zasilacz 12V. Tworzywo, z którego najczęściej robiona jest ta innowacyjna kostka to materiał żywicowo-akrylowy. Kolory, którymi zwykle podświetla się kostkę, to biały, niebieski, żółty i czerwony, odcień w czasie stosowania można zastępować i dobierać wedle własnych wymagań.
Toteż jeżeli nadal rozmyślasz, co poczynić, tak aby Twój ogród i obejście mieniło się a także urzekało, to usytuowanie świecącej kostki jest najlepszym wyjściem.

Kostka Led jest najoryginalniejszą chwałą ogrodu.