Druk wielkoformatowy Warszawa

Druk wielkoformatowy Warszawa oferuje profesjonalne druki na banery, fototapety, billboardy, plakaty oraz wiele innych. Firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz terminowością.
Banery drukowane są na solidnym matowym materiale o gramaturze 510 g. Taki druk jest jednostronny. Materiał na krawędziach jest zgrzewany, żeby nie rozrywały się oczka. jest również możliwość oprawienia krawędzi w listwy plastikowe lub aluminiowe. Wykonanie nieskomplikowanych zamówień zajmuje 1 dzień roboczy.
Do billboardów stosuje się papier typu blueback o gramaturze 120 g. Dzięki temu typowi papieru, nadruki można naklejać na stare grafiki i nic się nie będzie przebijać.Szerokość jednego wydruku wynosi około 1,5 metra, przy zamówieni należy podać jak podzielić wydruk.
Fototapety na ścianę są świetną opcją dekoracyjną. Wydruk własnych pomysłów powoduje, że dekoracja będzie unikatowa i oryginalna. Fototapety drukowane są na materiale winylowym podłożonym papierem. Szerokość wydruku to około 120 cm. Szersze zamówienia będą podzielone na bryty.
Plakaty drukowane są za pomocą atramentu wodnego lub ekosolventowego. Atrament wodny nadaje się do plakatów, które będą wewnątrz budynku i nie będą narażone na działanie warunków atmosferycznych. Atrament ekosolventowy nadaje się również na zewnątrz. Papier może być błyszczący, matowy lub satynowy. Istnieje możliwość oprawy plakatu w plastikowe listwy.
Druk wielkoformatowy Warszawa oferuje również drukowanie siatek mesh, obrazów, płótna canvas, tablic na piankach, tkanin, flag, tablic na PCV, folii OWV, zdjęć wielkoformatowych, wydruków do podświetleń.
Do druku firma przyjmuje różne formaty plików, aczkolwiek te najlepsze do obróbki, to PDF. Grafika powinna być przygotowana w krzywych wektorowych, należy pamiętać o zamianie czcionek na krzywe przy zapisie pliku w PDF.
Profesjonalna firma przyjmie każde zlecenie, również te nietypowe. Dostosuje się do potrzeb klienta i spełni każde życzenia. Posłuży pomocą, poradą i wskazówkami.