Niemowlak – co można kupić na prezent?


Ci z Was, którzy mają własne dzieci, znakomicie wiedzą, czego one pragną. Wiecie o wyśnionych pluszakach dla malucha, ubrankach, jakie wypada kupować, o sprawach powszedniego użytku. Kiedy jednakże wybieramy się do znajomych, którzy mają dziecko, lub odwiedzimy swoje chrześniaki, bywa, iż nie posiadamy zielonego pojęcia co zakupić, żeby wręczyć im jakiś mały podarek. Naturalnie, pierwsza rzecz o jakiej rozmyślamy, to pluszaki. Jednakowoż jeśli nie odwiedzamy malucha zbyt nagminnie, w żadnym wypadku nie zdołamy być pewni, co potomek już ma, a czego nie. A jeszcze gorzej jest, gdy nie wiemy co je w tym momencie ciekawi. Legendy, bądź prędzej puzzle? Pluszaki, a być może woli zestawy twórcze?
Innym pomysłem mogą być ubranka. W końcu w sklepach tyle jest cudownych sukienek z falbankami dla małych księżniczek, i miniaturowych bojówek dla chłopczyków. Tylko te rozmiary… Podobno są jakieś standardowe wytyczne, jak wiele centymetrów ma potomek w konkretnym miesiącu, bądź roku życia, niemniej jednak pod tym względem pociechy nie różnią się tak bardzo od dorosłych. Potrafią być trochę wyższe aniżeli rówieśnicy, albo bardziej pulchne.
Jeszcze ciężej jest, jak odwiedzamy dzidziusia. Oprócz wszelakiego rodzaju zabawkami, śpioszkami oraz matami do spoczywania faktycznie trudno jest kupić oryginalny prezent. Co w takim razie wybrać?
Wskazane jest zastanowić się nad podarunkiem i kreatywnym, i praktycznym. W tej kwestii obecnym przebojem są
kocyki dla niemowląt. Oczywiście, nie byle jakie kocyki. Te poświęcane dla maluchów mają właściwe rozmiary, jakość, i co najważniejsze: wygląd. W dobrych sklepach odnajdziemy artykuły mięciutkie i zdrowe dla skóry niemowlaka, szyte z właściwej jakości produktów w kolorowe, cieszące oko brzdąca kroje. Zakupując kocyk nie trzeba martwić się rośnięciem dziecka, a już na pewno tym, iż podwoicie upominek, jakby to było w przypadku pewnej popularnej zabawki. Ukochany kocyk dziecka w wielu przypadkach trzymany jest przez mamy na pamiątkę, być może więc po latach stać się pamiątkowym gadżetem, a kto wie, trafić do użytku kolejnego pokolenia.
Źródło: www.puripuri.pl