O zabiegach kosmetycznych słów kilka

Jeżeli własna skóra nie jest taka, jakbyśmy sobie tego życzyły – jest pełna zaskórników, zanieczyszczona, przebarwiona, możemy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie pozyskamy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dla naszej cery zabiegu stylizacyjnego. Które są najbardziej popularne zabiegi pielęgnacyjne? Czy są pewne oraz jaki jest ich koszt? Nim wyłonisz swój salon kosmetyczny, poznaj się z naszymi ofertami z tego problemu.

Mikrodermabrazja


Mikrodermabrazja jest zabiegiem niesłychanie znanym ze względu na właściwe skutki, które przynosi i co nie jest bez znaczenia pozytywną cenę. mikrodermabrazja warszawa polega na złuszczaniu naskórka specjalnie przygotowaną do tego celu głowicą, a później użycie odpowiedniej dla naszej karnacji maseczki. Głowica zasysa niewielkie elementy skóry, co powoduje oczyszczenie zaskórników. Skutek mikrodermabrazji można porównać do niesłychanie mocnego peelingu ewentualnie manualnego oczyszczania karnacji. Zabieg ten jest wybierany również ze względu na fakt, iż jest on raczej przyjemny, a z pewnością nie jest bolesny. Cały zabieg trwa około 40min, natomiast opłata za niego waha się zależnie od salonu.

Oxybrazja

Od jakiegoś czasu można dostrzec, że mikrodermabrazja ma nową rywalkę, a jest nią oxybrazja – coraz częściej selekcjonowany przez klientki gabinetów kosmetycznych zabieg czyszczący. Dobry gabinet urody ma w własnej ofercie obydwa zabiegi. Na czym polega a także jakich rezultatów możemy się spodziewać?
Pod kilkoma względami oxybrazja przypomina mikrodermabrazję – zadaniem obu „operacji” jest złuszczenie, a co za tym idzie – obczyszczenie skóry, a zwłaszcza porów. Oxybrazja ma jednak nieco zalet i cech, jakie jakie pozytywnie ukazują ją na tle mikrodermabrazji. Przede wszystkim, działanie wielkiego strumienia powietrza i soli fizjologicznej jest mimo wszystko łagodniejsze dla karnacji aniżeli mikrodermabrazja. Po drugie, oxybrazja nie zabrania opalania, co ważkie jest szczególnie w wakacje. Jeden i drugi zabieg przynależy jednak przeprowadzać seriami, żeby dojść do wielkich efektów.

Źródło http://yennefer-studio.pl