Stomatolog Warszawa Mokotów

Stomatolog Warszawa Mokotów, inaczej lekarz dentysta, jest osobą uprawnioną do praktycznego stosowania wiedzy z zakresu stomatologii, czyli leczenia zębów i różnych chorób jamy ustnej. W Polsce, taki tytuł i ograniczone prawo do wykonywania zawodu otrzymuje się po pięcioletnich jednolitych studiach magisterskich na kierunku lekarsko-dentystycznym na jednej z uczelni medycznych. To specjalista, w którego zawodzie istotna jest profilaktyka licznych chorób jamy ustnej, aby zapobiegać próchnicy i innym schorzeniom zębów i przyzębia. Uczy więc również podstawowych zasad higieny jamy ustnej już najmłodszych pacjentów.

Stomatolog Warszawa Mokotów

Polecany Stomatolog Warszawa Mokotów

Dental Elegance to jeden z popularniejszych gabinetów dentystycznych na terenie warszawskiego Mokotowa. Iwona Hawryluk to lekarz stomatolog dbający o swoich Pacjentów już od ponad szesnastu lat. To Stomatolog Warszawa Mokotów stawiający na doświadczenie, Iwona Hawryluk uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i kongresach stomatologicznych. Poszerza swoje kwalifikacje, korzystając z najnowszych metod i sposobów leczenia, dba o higienę pracy i bezpieczeństwo Pacjenta.

Dlaczego warto?

Stomatolog Warszawa Mokotów Iwona Hawryluk pracująca w gabinecie Dental Elegance, to lekarz zapewniający długotrwały sukces leczenia. Przywraca swoim Pacjentom uśmiech i dobre samopoczucie, oprócz tego zapewnia indywidualne i sympatyczne podejście, bardzo doceniane przez stale poszerzające się grono Pacjentów. Leczenie przeprowadza bez stresu, budując przyjazną i miłą atmosferę. Zobacz więcej na: https://dental-elegance.pl/