Stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów

W obecnych czasach, możemy w prosty sposób poprawić swój wygląd, nawet za niewielką cenę. Jeśli to zdanie wydaje się Państwu abstrakcyjne albo zbyt koloryzowane, to znak, że prawdopodobnie nie Wiecie czym jest i czym zajmuje się stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów.

Czym różni się stomatologia od tej estetycznej?

W przypadku stomatologii mamy możliwości zadbania o nasze jamy ustne pod kątem zdrowotnym. Stomatologia jest więc czymś niezbędnym do życia dla każdego z nas. Jednak nie zapominajmy, że dzisiejszy świat oferuje nam możliwości dla bardziej zaawansowanych potrzeb. Stomatologia estetyczna, w tym stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów, daje nam szansę zmienić nasz wygląd, począwszy od naszych zębów, kończąc nawet na naszej twarzy. 

stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów

A może tak nowe zęby? – Żaden problem!

Stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów korzysta z wysokiej jakości licówek, które umożliwiają nam właśnie zmianę wyglądu zęba. W zależności od budżetu, którym dysponujemy, mamy do wyboru licówki porcelanowe – droższy wariant, lub z materiału kompozytowego. Nowe zęby mogą Państwo mieć już od 250 złotych – tylko tyle za piękny uśmiech. 

Żółte zęby, a może dokładne czyszczenie?

Ogranicza nas tutaj tylko skala naszego problemu albo budżet. Gdy potrzebujemy czyszczenia zębów z kamienia lub osadów, stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów poleca skaling lub piaskowanie zębów. Oba te zabiegi polegają na tym samym – oczyszczaniu uzębienia. Skaling jest zabiegiem delikatniejszym, nadaje się do usuwania mniejszego osadu. Piaskowanie możemy wykonać przy większym osadzie na zębach lub po zabiegu skalingu. W przypadku, gdy nie brud, ale kolor uzębienia jest problemem, stomatologia estetyczna Warszawa Ursynów doradza nam wybielanie zębów lampą, trwa to zaledwie 30 minut. Piękne zęby już nie są marzeniem tylko rzeczywistością. 

Zobacz więcej na: https://dental-elegance.pl/stomatologia-estetyczna/