Wynajmij meble na event

Każda szanująca się firma dba o swoich pracowników nie tylko doceniając i chwaląc ich wkład w realny rozwój marki, ale też organizując różnego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe, aby w ten sposób pozwolić swoim pracownikom spędzić trochę czasu razem, poznać się i zintegrować, zjeść ciekawe potrawy i spróbować różnych drinków.

http://www.imperialart.pl/

Aby przyjęcia okolicznościowe tego typu mogły się odbyć w innym miejscu niż sale konferencyjne w siedzibie firmy warto wynająć jakąś ciekawą i ładną powierzchnię oraz znaleźć pasujące do niej wynajem mebli eventowych.

Wynajem mebli eventowych

Wiosną i latem idealnie do organizowania przyjęć firmowych nadają się miejsca w plenerze. W zależności od planowanej wielkości tej uroczystości można zdecydować się na restaurację z dużym ogrodem lub podmiejski hotel położony w malowniczym miejscu i dysponujący na przykład kilkoma hektarami trawnika. Jeśli przyjęcie firmowe ma odbyć się na prywatnej posesji trzeba będzie zdecydować się na specjalny wynajem mebli eventowych, które mogą być używane w plenerze. Okazuje się, że najmodniejsze obecnie wynajem mebli eventowych wcale nie jest drogie i wykwintny, a to dzięki temu, że do ich wykorzystania zostały zużyte palety z recyklingu.

Odświeżone, wyheblowane i pomalowane na biało deski zostały połączone w taki sposób, aby stworzyć lekkie a przy tym funkcjonalne niskie stoliki, i siedziska. Można na nich ułożyć miękkie poduchy i koce, aby tym samym stworzyć przytulne loże dla pracowników firm, którym na pewno znudziły się już wymuskane i chłodne wnętrza znanych lokali, i na pewno odnajdą się w takim klimacie. Do tego warto zaprosić znany i popularny zespół lub wokalistę, który swoim śpiewem rozrusza towarzystwo. Dzięki temu pracownicy firmy będą mogli zintegrować się ze sobą, wspólnie pobawić przy dźwiękach ulubionego wykonawcy i miło spędzić czas po pracy.