zostań konsultantką faberlic

zostań konsultantką w faberlic

Faberlic – nowoczesny sposób kupowania i sprzedaży nowoczesnych kosmetyków

Faberlic to firma produkująca i dystrybuująca kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Faberlic katalog online oferuje również środki czystości do domu, a nawet ubrania i akcesoria. Obecnie jest to przedsiębiorstwo mające zasięg na całym świecie. Działa w aż jedenastu krajach, między innymi w Niemczech, Rumunii, Estonii, Węgrzech oraz Rosji, gdzie powstało w 1997 r. Do Polski dotarło w 2002-2003 r. Zostań konsultantką faberlic, jeśli chcesz stać się częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa i przyczynić się do jego rozwoju!

Gorące hity Faberlic, których nie znajdziesz nigdzie indziej

W polskim katalogu Faberlic ma do zaoferowania:

  • środek do czyszczenia piekarników i kuchenek,
  • nawilżane ściereczki do wywabiania plam,
  • modelujący tusz do rzęs ,,Rola główna”,
  • balsam tlenowy Oxiology (oraz cała absolutnie unikatowa seria wszystkich tlenowych produktów firmy, opartych o wyniki badań laureatów nagrody Nobla; kiedyś w przeszłości dane składniki znajdowały zastosowanie w ośrodkach leczenia oparzeń i szpitalach wojskowych),
  • pasty do zębów Expert Pharma,
  • skoncentrowany środek do odkamieniania czajników i ekspresów do kawy.

Większość produktów została odznaczona Certyfikatem Halal, Deklaracją zgodności oraz Świadectwem Państwowej Rejestracji. Chcesz zarabiać sprzedając powyższe produkty? W takim razie zostań konsultantką faberlic, a praca będzie dla Ciebie przyjemnością. 

zostań konsultantką faberlic

Innowacyjny sposób marketingu i sprzedaży

Korporacja stosuje marketing wielopoziomowy. Produkty dostępne są przez bardzo cennych dla firmy, stanowiących jej podstawę niezależnych konsultantów, którym Ty też możesz zostać! Sprzedawcy bardzo często otrzymują premie zależne od obrotu całej struktury, dlatego zostań konsultantką faberlic i zacznij z nami zarabiać! 

Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego programu startowego i zacząć zarabiać godne pieniądze zostań konsultantką faberlic! Serdecznie zapraszamy do kontaktu także mamy, które oprócz zajmowania się domem i dziećmi chciałyby rozwijać się zawodowo. Napisz do nas i zostań konsultantką faberlic już dziś!