Elektronika

Iphone serwis, naprawa iphone

 

Wymiana zbitej szybki w Iphone

 

Zbita szybka w telefonie nie wygląda dobrze oraz może pogorszyć jakość korzystania z urządzenia. W tym przypadku naprawa iphone bywa konieczna, choć zdarzają się wyjątki. Najlepszym rozwiązaniem problemu, jakim jest zbita szybka, jest udanie się do Iphone serwis, gdzie specjaliści posiadający wiedzę, będą w stanie dokonać naprawy. 

 

Zdecydowanie wymiana szybki na własną rękę jest odradzana. Bywa to zazwyczaj niemożliwe. Nowoczesne smartfony posiadają sklejoną szybę z wyświetlaczem na całej powierzchni, zatem nieumiejętne ściągnięcie jej może doprowadzić do zniszczenia urządzenia.  Serwis Iphone wyposażony jest w profesjonalny sprzęt, aby naprawa Iphone przebiegła prawidłowo, będzie definitywnie lepszą opcją. Wówczas posiadamy gwarancję, że urządzenie zostanie poprawnie naprawione. 

Iphone serwis, naprawa iphone

Wymiana baterii w telefonie Iphone

 

Podobnie jak w przypadku wymiany szybki, wymianą baterii powinien zająć się Iphone serwis. Bateria w najnowszych smartfonach jest coraz wydajniejsza, jednak nie jest nieśmiertelna. Wymianę baterii zaleca się co około od 2 do 6 lat, w zależności od częstotliwości ładowania, do jakiej telefon jest zmuszony. Odradza się wymianę baterii na własną rękę, gdy nie jest sie specjalista ponieważ może prowadzić  to zniszczeniem telefonu.

Tego typu naprawa Iphone bywa zazwyczaj opłacalną ofertą. Poprawienie wydajności sprawnego smartfonu zdecydowanie poprawi jakość korzystania z niego.  W przypadku starszych modeli Apple, cena takiej wymiany waha się od 150 do 250 złotych, u nowszych modeli koszty wynoszą od 300 do 500 złotych. Zobacz https://screenlab.pl/tag-produktu/apple/