Elektronika

Bramki stadionowe

Stadiony są takimi obiektami publicznymi, które wymagają szczególnej ochrony i zabezpieczenia. W poszukiwaniu dobrego rozwiązania warto finalnie zdecydować się na bramki stadionowe, które w formie uchylnej służą do kontroli dostępu oraz wspomagania kontroli ruchu w obiektach strzeżonych. Powyższe urządzenia są często stosowane w sklepach wielkopowierzchniowych oraz innych budynkach użytkowania publicznego, takie jak między innymi stadiony. Bramki stadionowe świetnie sprawdzają się w kontrolowaniu ruchu tłumów, również w pomieszczeniach zatłoczonych.

Uniwersalizm pozwalający na różnorodne wykorzystanie

Bramki stadionowe uchylne pozwalają na kontrolę ruchu oraz uniknięcie zatoru na terenie stadionu. Technologia opierająca się na systemach ledowych umożliwia wskazanie dostępności przejścia, jak i też wyznacza kierunek ruchu. Ponadto bramki stadionowe nie są utrudnieniem dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, gdyż ich mechanika pozwala przemieszczanie się również osobom z niepełnosprawnościami. Dodatkowo bramki uchylnie nie są również przeszkodą do transportu towarów, ponieważ dzięki prostej funkcjonalności można zablokować ramiona w pozycji otwartej.

kołowroty stadionowe

Wysoka jakość i praktyczność

To, czego nie można odmówić naszym bramki stadionowe to między innymi łatwość instalacji oraz konfiguracji trybów działania i funkcji poprzez zastosowanie nowoczesnego panelu sterującego z wyświetlaczem oraz monitorem. System pozwala na sprawną zmianę kierunku poruszania się ramion, ale też umożliwia ich sprawne zablokowanie.

Więcej informacji znajdziesz na https://accesscontrol.pl/bramki-obrotowe-wysokie/!