Elektronika

Jak przebiega naprawa samsung s10?

 

Samsung Galaxy S10 to bardzo dobrze wyposażone urządzenie. Jednocześnie jest to produkt wykonany ze szkła, które nie jest odporny na wszystkie uszkodzenia. Błyszcząca powłoka jest zarówno z przodu, jak i z tyłu. W przypadku upuszczenia telefonu na twardą powierzchnię wymagana jest naprawa samsung s10.

Naprawa samsung 10 – wymiana tylnej szyby 

 

Samsung s10 ma elegancki i nowoczesny wygląd, który został wyposażony przez producenta w tylne szkło, które niestety łatwo rysuje się i pęka. Zdarza się, że nawet najlepsze obudowy nie gwarantują pełnej ochrony, co powoduje powstawanie uszkodzeń tylnego panelu. Naprawa samsung s10 w przypadku wymiany tylnej szyby przebiega profesjonalnie i sprawnie, dzięki odpowiednim narzędziom przeznaczonym do tej usługi.

Jak przebiega naprawa samsung s10?

Naprawa samsung 10 – jak przebiega usługa?

 

Naprawa samsunga s10 polega na tym, że technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony element, następnie zamontują nowy stosując obowiązujące wymogi producenta oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. W trakcie naprawa samsung s10 wykorzystywane są oryginalne i najwyższej jakości części bądź ich zamienniki. To klienta decyduje jakie chce wybrać. Wszystko zależy od końcowej ceny. 

 

Każda realizowana naprawa samsung s10 jest dokładnie testowana przed wysyłką – czy na pewno przebiegła dobrze i czy telefon jest w 100% sprawny.  Okres gwarancji to 3 miesiące. Każda przesyłka z naprawionym urządzeniem jest starannie zapakowana, w taki sposób, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i dotarła bezpiecznie do klienta. Zobacz https://screenlab.pl/kategoria-produktu/wybierz-swoj-model-telefonu/samsung-2/s10/