Elektronika

KNX WARSZAWA

Czym jest system KNX ? 

System KNX Warszawa jest jednym z największych, otwartych systemem inteligentnej automatyki budynków. KNX warszawa sprawia, że wszystkie urządzenia w Twoim domu są połączone ze sobą w prosty w obsłudze i spójny system. KNX warszawa jest systemem otwartym, oznacza to, że tworzy go wiele różnych producentów, dzięki czemu można w swoim domu łączyć ze sobą wiele różnych produktów i marek. Nie trzeba więc się ograniczać tylko do jednego producentka, który ma monopol na system, można wybrać taki sprzęt, który będzie odpowiadał dokładnie Twoim potrzebom. 

KNX Warszawa

Co daje otwarty system KNX Warszawa  ?

Dzięki temu, że system KNX Warszawa jest system otwartym, możesz zyskać:

    • wolność w wyborze marek produktów
    • gwarancję dostępności kompatybilnych urządzeń w przyszłości, jeżeli stwierdzisz że potrzebujesz zmiany czy może rozbudowy wnętrza 
    • możliwość łączenia sprzętów od wielu różnych producentów, a dzięki temu możesz dobrać je pod swoje potrzeby. 

Przyciski w systemach KNX warszawa są multifunkcyjne, dzięki czemu w jednym module zapewniają możliwość sterowania wieloma urządzeniami (np. oświetleniem, żalujzami i temperaturą).  Dzięki temu, mogą zastąpić duże panale sterujące, które często można spotkać w salach konferecyjnych, ale również w domach. Dzięki multi funkcjonalności przycisków  w systemach KNX Warszawa podniosą się walory estetyczne, jak również wygoda użytkowania. Ze względu na to , że KNX Warszawa jest systemem otwartym, może on być również zintegrowany z innymi systemami używanymi w domu, np. różnego rodzaju systemy wizualnymi.

Zobacz więcej na: https://vincihome.pl/realizacje/15-system-knx-w-warszawie-showroom-skipwish