Elektronika

Tripod bramka obrotowa

Czym charakteryzuje się bramka obrotowa typu tripod?

Wiele firm na polskim rynku specjalizuje się w produkcji, montażu oraz serwisie tripod bramka obrotowa. Jest to jedna z najpopularniejszych typów bramek ze względu na niewielki rozmiar. Dzięki temu tripod bramka obrotowa nadaje się do zamontowania w każdym miejscu i nie ma z tym większych trudności. Profesjonaliści rekomendują szczególnie stosować je w ciasnych przejściach i korytarzach. Ich prosta konstrukcja gwarantuje wydajność i trwałość na lata.
Tripod bramka obrotowa jest często wybierana przez renomowanych specjalistów. Zajmują niewiele miejsca, mają prostą konstrukcję i wysoką wytrzymałość eksploatacyjną. Niektóre z nich są wyposażone w specjalne konstrukcje, najczęściej z metalu. Takowe umożliwiają pojedyncze przechodzenie osób.

 

Tripod bramka obrotowa

 

Zalety i wady bramek obrotowych

Dużą zaletą tripod bramka obrotowa jest jej wszechstronność i długa żywotność. Są przeznaczone do różnych obiektów i mają wiele zastosowań. Zapewniają wieloletnią i bezawaryjną pracę. Jest to jedna z ważniejszych kwestii, ponieważ awarie w tego typu sprzętach wpływają na zwiększenie kosztów eksploatacyjnych.
Z kolei za największą wadę tripod bramka obrotowa uznaje się stosunkowo łatwe ominięcie tego typu bariery. Zdeterminowania osoba nie powinna mieć większych kłopotów z jej przeskoczeniem. Niewielka ilość czujników niestety nie jest w stanie wyliczyć dokładnej detekcji przechodzących osób. Dlatego lepiej instalować je w miejscach pod stałym nadzorem.

Więcej na https://accesscontrol.pl/ !