Elektronika

Wymiana szyby iphone

Co to jest iphone?

Wymiana szyby iphone to smartfon wyprodukowany przez firmę Apple Inc. Urządzenie jest oparte na systemie operacyjnym iOS oraz posiada własną przeglądarkę internetową Safari, która umożliwia przeglądanie stron internetowych.

Trochę historii

Pierwsza generacja wymiana szyby iphone powstała w 2007 roku i została zaprezentowana przez właściciela firmy Apple – Steve’a Jobsa. Przez kolejne 5 lat, czyli do 2013 roku zostały zaprezentowane kolejne wymiana szyby iphone – kolejno modele 3G, 3GS,4, 4S, 5. W 2013 roku została zmieniona formuła prezentacji wymiana szyby iphone i zostały zaprezentowane 2 modele – wymiana szyby iphone 5S i 5C. Ta konkretna formuła została z nami do dnia dzisiejszego, ponieważ firma Apple prezentuje teraz dwie opcje rozmiarów – przekątne ekranu wynoszą 4,7 cala i 5,5 cala. Obecnie telefony iphone korzystają z systemu operacyjnego iOS 14. Mamy możliwość wybrać kilka wariantów kolorystycznych – gold, space gray, jet black oraz rose gold. Jeśli chodzi o sieć – od modelu iphone 5 jest obsługiwana sieć LTE.

Wymiana szyby iphone

Dlaczego warto kupić iPhona?

Jest wiele powodów dla których warto kupić telefon marki Apple. Jednym z tych powodów jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze system oraz interfejs. Ekran jest minimalistyczny i trzyma się daleko od niepotrzebnych funkcji. Użytkownicy, którzy mogą porównać dwa rodzaje systemów operacyjnych na pewno zwrócili uwagę na to, że aplikacje na iPhony są o wiele ładniejsze niż te napisane na system operacyjny Android. Zobacz na https://screenlab.pl/kategoria-produktu/wymiana-zbitej-szybki/