Elektronika

Drukarka fiskalna Novitus Wrocław

Wybierz drukarkę fiskalną Novitus

Prowadząc handel, na pewno masz do czynienia z kasą fiskalną i drukarką fiskalną, ale czy zastanawiałeś się, jakie są znaczące różnice między nimi?

A może właśnie szukasz drukarki fiskalnej do swojego sklepu, jeśli tak to powinieneś wybrać drukarka fiskalna Novitus Wrocław gwarantuje Ci, że będziesz zadowolony.

drukarka fiskalna Novitus Wrocław

Różnice między kasą fiskalną a drukarką fiskalną

Przede wszystkim drukarka fiskalna Novitus Wrocław jest urządzeniem, które drukuje paragony fiskalne dla klientów kupujących od Ciebie towary lub korzystających ze świadczonych przez Ciebie usług, ponadto kopie paragonów zapisywane są na karcie pamięci, dzięki czemu zostają zachowane do archiwizacji, co umożliwia przechowywanie kopii paragonów przez okres wyznaczone przez prawo wynoszący 5 lat.

Zalety drukarki fiskalnej

Co najważniejsze drukarka fiskalna Novitus Wrocław dzięki wykorzystaniu algorytmu taryfowego, pozwalającego monitorować zmiany stawek podatkowych może dostosowywać się do zmian podatków przypisanych do konkretnych towarów i usług, dzięki czemu jest w stanie w czasie rzeczywistym dostosować się do zmiany stawki, dzięki czemu nie musisz robić tego samodzielnie.

Ponadto drukarka fiskalna Novitus Wrocław umożliwi Ci wprowadzanie rabatów na oferowane przez siebie towary i usługi oraz ułatwia archiwizację stanów magazynowych. Dodatkowo ze względu na połączenie drukarka fiskalna Novitus Wrocław z systemem komputerowym paragon fiskalny archiwizowany jest w pamięci komputera, co ułatwia proces przechowywania kopii paragonów przez wymagany okres 5 lat.

Zobacz więcej na: https://lu-kas.pl/drukarki-fiskalne-online-c-2.html