Elektronika

Wymiana wyświetlacza samsung

Samsung electronics

Samsung Electronics to jedno z największych przedsiębiorstw zajmujących się elektroniką na świecie. Siedziba wymiana wyświetlacza znajduje się w Seulu, czyli w Korei Południowej. Wymiana ekranu samsung jest częścią Grupy Samsung.
Jeśli chodzi o genezę słowa samsung to swoje korzenie ma w języku koreańskim, w którym oznacza trzy gwiazdy.
Pierwotnie firma Samsung powstała w 1938 roku. Ogólnoświatowe przedsiębiorstwo stworzył Lee Byung-chula w Taegu w Korei Południowej. Obecnie, firma Samsung electronics produkuje sprzęty, takie jak telewizory, monitory komputerowe, odtwarzacze DVD, tablety, lodówki, pralki, notebooki, aparaty cyfrowe, pamięci SRAM, pamięci DRam oraz telefony komórkowe – 3 flagowe serie Galaxy, Wave, Omnia.

 

wymiana wyświetlacza

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Najnowszym modelem serii Galaxy jest Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G. Jest on dostępny w różnych opcjach jeśli chodzi o pamięć. Mamy do wyboru 128GB, 256GB oraz 512GB. Również posiadamy wybór kolorów. Najnowszy Samsung Galaxy jest dostępny w dwóch kolorach – czarny i srebrny. Przy zakupie telefonu w zestawie otrzymujemy kabel do transmisji danych USB typu C oraz szpilkę do wyjmowania karty SIM. W ramach mechanizmu działania telefonu możemy liczyć na aktywność maksymalną procesora CPU 2,9 Hz. Procesor jest ośmiordzeniowy. Samsung Galaxy S21 posiada świetny szerokokątny aparat z maksymalnym zoomem do 100 razy. Jako firma oferujemy takie usługi jak wymiana ekranu czy baterii w telefonach Samsung, więcej tutaj: https://screenlab.pl/kategoria-produktu/wybierz-usluge/wymiana-wyswietlacza/samsung-wymiana-wyswietlacza/