Elektronika

Systemy znakowania

Systemy znakowania mogą być odczytywane ręcznie lub maszynowo. Jeśli system znakowania jest ręczny, potrzebuje kogoś, kto rzeczywiście spojrzy na dane i zdecyduje, jaką etykietę mu nadać. Może to prowadzić do niespójności między etykietami nadanymi przez różne osoby, a nawet niespójności między etykietami nadanymi przez tę samą osobę w czasie. Z drugiej strony systemy znakowania czytelne maszynowo nie wymagają udziału człowieka i zamiast tego opierają się na algorytmach zaprogramowanych do klasyfikowania danych w oparciu o określone z góry reguły, eliminując wszelkie błędy stronniczości lub niespójności, które mogą wystąpić w przypadku systemów ręcznych. Decydując się na zakup system znakowania warto poznać ich charakterystykę. 

Drukarki z systemem znakowania na gorąco

Jedną z najpopularniejszych form stosowanych jako system znakowania jest drukarka. Istnieją drukarki z systemem znakowania na gorąco. To świetne rozwiązanie jako uzupełnienie maszyn zajmujących się pakowaniem. Taki sprzęt nadaje się do każdej firmy, a jego główną zaletą jest mała powierzchnia jaką zajmuje. Oprócz tego taki sprzęt jest niezwykle łatwy w obsłudze, nawet dla osób, które nie miały z nią wcześniej styczności. 
Systemy znakowania

Drukarki plujki – system znakowania dopasowany do każdej branży

Zupełnie inną formą jaką prezentuje system znakowania są drukarki plujki. Ich głównym zastosowaniem jest precyzyjne i szybkie drukowanie na produktach. Jej główną zaletą jest dopasowanie pracy do każdego rodzaju branży i produkcji. Drukarki plujki znajdują swoje zastosowanie zarówno w branżach żywnościowych jak i przemyśle budowniczym.

Po więcej zajrzyj na https://coding.koenig-bauer.com/pl