Elektronika

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk oprócz tego, że jest banalnie prosta w obsłudze, zapewnia też większą higienę podczas użytkowania. Na pewno wszyscy kojarzą pojemniki z pompką. W takiej sytuacji nie da się nie dotknąć samego urządzenia, przez co może być to dla niektórych denerwujące. Użycie bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest bardziej higieniczne i utożsamiane z najbardziej higienicznym rozwiązaniem. Kontakt osobisty jest ograniczony przez doskonale wyczulony dozownik, który posiada wbudowany czujnik ruchu.

Jak prawidłowo dezynfekować ręce?

Pierwszym krokiem dezynfekcji rąk przy użyciu bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest naniesienie odpowiedniej ilości preparatu, tak aby dłonie były całkowicie zwilżone. Następnie należy pocierać jedną dłonią o drugą, jednocześnie rozprowadzając preparat z bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk po całej powierzchni. Kolejnym krokiem jest splecenie palców i pocieranie wewnętrznymi częściami dłoni. Następnie ruchem okrężnym należy pocierać opuszkami palców wnętrze każdej z dłoni. W momencie gdy ręce wyschną, oznacza to, że płyn z bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk zadziałał.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Co w przypadku uczulenia?

Uczulenie na płyn do dezynfekcji z bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk objawia się występującymi na skórze bąblami, wysypką oraz suchością skóry. Takich objawów nie warto bagatelizować. U dzieci ten problem jest szczególnie widoczny, gdyż chodząc do szkoły i korzystając z bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk codziennie po kilka razy, ich delikatna skóra pozbawiona jest bariery hydrolipidowej. Uczulenie spowodowane jest składem płynu do dezynfekcji, który zawiera alkohol.

 

Więcej informacji znajdziesz na https://meditiser.com !