Elektronika

druk 3d kraków

Druk 3D kraków to bez wątpienia znak naszych czasów. Czy ktoś jeszcze jakieś pięćdziesiąt lat temu pomyślałby, że będziemy w stanie wydrukować wyrób wielowymiarowy i to z użyciem innych tworzyw zamiast papieru? A jednak dziś jest  na porządku dziennym, że druk 3D kraków możemy wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest na przykład stworzenie przyrządów na użytek komercyjny takich jak pojemnik na długopisy, pudełko czy ozdobny artykuły marketingowe. Jednak druk 3D kraków można wykorzystać również do  bardziej ambitnych przedsięwzięć jak projekty naukowe.

druk 3d kraków

Drukowanie to nie tylko papier!

Pierwszym tworzywem wykorzystywanym w drukowaniu 3D jest oczywiście różne odmiany termoplastycznych materiałów. W produkcji 3D korzysta się również z proszków metali, żywic światłoczułych oraz proszków tworzyw sztucznych. Każdy z wymienionych materiałów cechuje się innymi właściwościami fizyko-chemicznymi i wybór wiąże się z tym, czego wymagamy od końcowego produktu.

Gdzie warto się udać z naszym pomysłem?

Warto znaleźć firmę, która zapewnia profesjonalne, kompleksowe usługi związane nie tylko z drukiem 3D, ale również ze skanowaniem, projektami CAD oraz obróbką CNC. Warto mieć na uwadze,  krótkie terminu realizacji zamówień oraz indywidualne podejście do klienta, które są gwarancją niezawodności usługi. Nieopisaną zaletą będzie również nowoczesny park maszynowy, który sprawia, że produkty zostaną wykonane z najwyższą starannością i precyzją.