Elektronika

Termotransferowe drukarki od PBCHarpo

Wiele firm wykonujących druki ma w swojej ofercie drukowanie przez drukarki termotransferowe. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Drukarki termotransferowe po pierwsze drukują na papierze lub innym materiale wykorzystując technikę roztapiania pokrycia specjalnie przeznaczonej do tego celu taśmy. W wyniku tego zabiegu barwnik zostaje przyklejony do materiału, na który później drukarki termotransferowe wydrukowują projekt. Wydruk wykonany przez drukarki termotransferowe jest bardzo trwały. Z tego powodu sprzęt ten wykorzystuje się w przemyśle drukarskim do wykonywania np. kodów kreskowych, etykiet na artykuły odzieżowe itd. Drukarki termotransferowe cechuje rozdzielczość druku w obrębie 300 dpi oraz 100 mm.

Drukarki termotransferowe – wydruk dla Twojej firmy

Obecnie bardzo dużo profesjonalnych drukarni posiada w swojej ofercie druk wykonywany przez drukarki termotransferowe. Są to niezwodne, etykietujące drukarki. Jeśli zatem potrzebujesz trwałych etykiet bądź kodów kreskowych na produktach, które dystrybuujesz, koniecznie powinieneś zwrócić się do drukarni posiadającej drukarki termotransferowe. Jeśli skorzystasz z usług agencji, która wydrukuje Twoje etykiety lub inną grafikę przy pomocy drukarek termotransferowych, możesz być pewien, że wszystko będzie trwałe i odporne na ścieranie, a także inne czynniki zewnętrzne takie jak np. opady atmosferyczne.drukarki termotransferoweDrukarki termotransferowe – najlepszy wybór

Przez niezawodną pracę drukarek termotransferowych masz pewność, że produkty, które drukarnia wykona dla Ciebie będą w pełni spełniać Twoje oczekiwania. Jeżeli jesteś właścicielem lokalu handlowo-usługowego, przedsiębiorstwa spedycyjnego lub posiadaczem magazynów, koniecznie sprawdź czym są drukarki termotransferowe i wykorzystaj tę technologię w swojej branży. Szeroki wybór drukarek to pewność, że konkretny model zostanie idealnie dopasowany do Twojego zamówienia.