Elektronika

Wymiana baterii Samsung

Incydent z baterią

Zapewne wielu z was kojarzy przypadek telefonu samsunga konkretnie mowa tutaj o galaxy note 7. Owy model posiadał dość poważną wadę. Przy dłuższym użytkowaniu telefonu, bateria potrafiła zagrzać się do bardzo wysokiej temperatury, a w konsekwencji wybuchnąć. Sytuacja była na tyle poważna, że doszło do kilkunastu przypadków porażenia wśród użytkowników. Samsung nie mógł pozostać obojętny. Firma postanowiła wymiana baterii samsung w kolejnych modelach swoich urządzeń, aby nie dochodziło do podobnych sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu użytkowników telefonów Samsunga.

Serwis i naprawa

Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy wymiana baterii samsung naszym oczom ukażą się wyniki z wyszczególnionymi serwisami oferującymi ową naprawę. Samsung posiada swoje autoryzowane serwisy. Możemy dokonać w nich napraw, takich jak wymiana baterii samsung albo naprawić swój uszkodzony ekran. Ponadto naprawiając telefon w autoryzowanym serwisie danego producenta, nie musimy martwić się o utratę gwarancji. Wymiana baterii samsung w serwisach nieautoryzowanych zazwyczaj jest tańsza, lecz jest to różnica dość marginalna.

wymiana baterii samsung

Po co wymieniać baterie?

Nie każdy przypadek wymiana baterii samsung w telefonie musi być spowodowany jej zniszczeniem. Baterie jak wszystko inne, zużywają się, przez co tracą żywotność. Bateria jest narażona na największą eksploatację ze wszystkich podzespołów smartfona, a elementem, który znacząco zmniejsza jej wydajność, jest brak znajomości najlepszego sposobu ładowania, co znacznie obniża jej żywotność. To właśnie jest najczęstszym powodem wymiana baterii samsung. Cały proces naprawy jest niezwykle prosty i szybki, ale tylko wtedy, gdy zostanie przeprowadzony przez specjalistów. Cena usługi waha się od około 30 do 60 zł za samą wymianę plus koszt nowej baterii. Całość może zamknąć się w około 200 zł.

Poznaj szczegóły na https://screenlab.pl/produkt/wymiana-baterii-samsung-s8/!